Okan Buruk’tan flaş sözler! “Provokasyon vardı”

Trendyol Süper Lig’in 18. haftasında Fenerbahçe ile Galatasaray karşı karşıya geliyor.

Mücadele öncesi Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk, beIN SPORTS mikrofonlarına değerlendirmelerde bulundu.

Okan Buruk’un açıklamaları şu şekilde:

“Yıllardır yaşadığımız şeyler… Gerçekten çok üzgünüz ve elimizden bir şey gelmiyor. Dualarımız onlarla. Acılarını paylaşıyoruz. İnşallah artık terörün son bulduğu, barışın geldiği ve askerlerimizin katledilmediği bir ortam olur.”

“Biz kendi oyunumuzu oynayacağız”

“Fenerbahçe’nin çok sert bir baskı yapmasa bile kazandığı toplarla ve bitiriciliğiyle önemli bir takım olduğunu söyleyebiliriz. Biz kendi oyunumuzu oynayacağız. Top bizdeyken neler yapacağımızı planladık. İki takımı da mutlu edecek sonuç ise kazanmak.”

“Çok sert bir baskı yapmasa da, kaptığı toplarla gole giden bir takım. Kazandıkları toplarla gole gitmeyi iyi yapıyorlar. Biz de rakibe göre hazırlığımızı yaptık, planımızı yaptık. İki takım da kazanmak istiyor. Zor bir deplasman. Top bizim ayağımızda yapacaklarımız maçı belirleyecek.”

“Daha stada girerken burada provokasyon vardı”

“Zor bir maç olacak. Stresli bir maç olacak. Stresi yönetmek gerekiyor. Daha stada girerken burada provokasyon vardı. Maç içerisinde oyuncuların davranışları çok önem kazanacak. Hakem Arda Kardeşler’e başarılar dilemek istiyorum. İki takım için de adil kararların verildiği bir maç olsun.”

“Davinson Sanchez’in ağrısı oldu”

“Davinson Sanchez’in ağrısı oldu, oynatmak istemedik. İyi oyuncularımız var. Fenerbahçe ve bizim için bazen oyuncu seçmek kolay olmuyor. Oyununun devamında da kulübeden gelecek önemli oyuncularımız var. Wilfried Zaha’nın son maç hafif sakatlığı vardı. Oyunun durumuna göre kulübeden hamleler yapacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir